פעילויות גיבוש

ישנם אינספור פעילויות גיבוש שקבוצות יכולות לבצע כדי שחבריהן יוכלו להכיר אלו את אלו.

 לפעילות זו יתרונות רבים אשר עשויים לתרום לעידוד שיתוף הפעולה והסינכרון בין חברי הקבוצה. באמצעותן, ניתן לפתח הדדיות וכבוד בין חברי הקבוצה, להרים את המורל, וכך להפוך את חברי הקבוצה מגובשים יותר ויעילים יותר.

פעילות הגיבוש שאנו מארגנים, נעשית תוך דגש על יצירת קשרים חברתיים, תכנון היום בצורה הכיפית ביותר וחידוש האנרגיה של המשתתפים. והכי חשוב אנו דואגים לכל הפרטים הקטנים ביותר ליצירת פעילות מושלמת. עם אולטרה הפקות מובטחת חוויה מעולם אחר.

טיולים וימי גיבוש

הפקה של טיולים וימי גיבוש זה הכיף שלנו בעבודה,  אנו מאמינים שההנאה הגדולה מהטיול מופקת מהפתעות קטנות בדרך, מנוחות בלתי מתפשרת ומחשיבה על הפרטים הקטנים המרכיבים את השלם. המומחיות שלנו ב’אולטרה’ הינה הפקה של טיולים וימי גיבוש בשילוב מקסימלי של טבע, אטרקציות נוחות והפתעות בהתאם למטרות הגיבוש, הקונספט והתקציב.

שקופית קודמת
שקופית הבאה

סדנאות גיבוש

סדנאות גיבוש הן סדנאות שכל מטרתן הן לגבש ולאחד קבוצה של אנשים, לגרום להם להיפתח זה לזה ולהשתחרר ובכך בעצם לחזק את הכוח שלהם כקבוצה תוך כדי עבודה משותפת.חברה מקצועית יודעת להפיק סדנאות גיבוש בהתאמה אישית לכל קבוצה כגון: חדרי בריחה, סדנאות עץ ביער, סדנאות מקרמה,בישול ואפייה תחרויות משחקי שולחן ועוד.  צריך רק לבחור.

שקופית קודמת
שקופית הבאה

פעילות שטח

אין כמו לצאת לשטח, לחוש את הטבע ולהתנסות בזמן אמת כדי להעביר חוויה שוברת שגרה.

לאולטרה צוות מיומן המוריד לשטח בהפקה מושלמת מגוון סגנונות של סדנאות שטח, משחקי למידה  ופעילויות מאתגרות. יש לנו את היכולת לבצע כל אתגר בכל מקום בארץ בכל עת ובכל שעה בבטיחות ובאחריות. וזה, סוד הקסם של אולטרה.

תאתגרו אותנו, כי בשבילנו השמים הם לא הגבול.

שקופית קודמת
שקופית הבאה

תפריט נגישות