אירועי חברה

אירועי חברה, ימי כיף, גיבוש והעשרה ונופשים נועדו ליצור תחושת שייכות, פטריוטיות ומוטיבציה בקרב צוות העובדים. אירועים אלה נוסכים בעובדים כוחות מחודשים להמשך עבודה יעילה ואפקטיבית ומטעינים אותם באנרגיות מחודשות. נסיון ההפקה  של ‘אולטרה הפקות ‘ מאפשר לנו ליצור את התמהיל המדויק בין תוכן לחוויה, וליצור אירוע חברה שובר שגרה בעל ערך מוסף של גיבוש, חיבור והעצמה.

אחרי יום גיבוש מוקפד, מקצועי וחוויתי, העובדים יוכלו לחזור לשגרת העבודה רעננים ובעלי מוטיבציה רבה.

אירועי גאלה

הצלחת אירוע גאלה, דינרים והתרמות נמדדת בסופו של הערב במספרים, בסכומי הגיוס.

צוות המקצוענים של אולטרה ילווה את תכנון האירוע לפרטי פרטים, בניהול מחושב של כל רגע מהערב.

החל מבחירת המיקום, העיצוב, המיתוג, סדר הדברים, בחירת הנואמים, פיקוח על תוכן איכותי ומרגש, בידור הקהל, הנחיה מקצועית, קייטרינג, פיקוח ושליטה על לוח הזמנים. כאשר החוויה הכללית ותחושת השייכות הרגשית תחבר את המשתתפים למטרת העל ותיצור תחושת גיוס שיתורגמו לסכומים משמעותיים ולתרומות מכובדות.

שקופית קודמת
שקופית הבאה

אירועי קונספט

אנו מוצפים באירועים שונים איך יוצרים אירוע מיוחד ומותאם אישית? כאן נכנסים לתמונה אירועי קונספט, ששוברים את המסורת של שמחות דומות.

אירועי קונספט, הם אירועים המופקים, תחת כותרת אחת ומשם מפליגים אל הדמיון הפרוע וזה בדיוק מה שאנו יודעים לעשות!

מדובר באירועים בעלי נושא אחיד אשר רלוונטי לכל היבטי החגיגה. אוכל כמובן, אך גם מוזיקה, תלבושות, תפאורה אטרקציות וכדומה.

 הפקת אירועי קונספט בהתאם היא מלאכה מאתגרת, ממש לא לחובבנים,הצוות שלנו עתיר ניסיון בתחום ויידע להפיק עבורך אירוע מושלם.

שקופית קודמת
שקופית הבאה

אירועים עסקיים

אירועים עסקיים הם הגדרה כוללת לכל סוגי האירועים המתקיימים על ידי חברות, ארגונים ועסקים בסדרי גודל כאלו ואחרים. אירועים אלו כוללים בין היתר אירועי קידום מכירות ואירועי יחסי ציבור ואירועי השקה לצד ימי גיבוש וכיף לעובדי ארגונים וחברות. כמו כן, אירועים עסקיים הם הגדרה לנשפים ומפגשים חברתיים המיועדים לעובדי חברות, ארגונים ועסקים, כאשר חלק מהאירועים המיועדים לצרכי גיבוש והווי וחלק מהאירועים מתקיימים במתכונת של כנס מקצועי לעובדי החברה.

שקופית קודמת
שקופית הבאה

ירידים ותערוכות

לצוות שלנו רזומה עשיר וניסיון רב בבניית ירידים ותערוכות. אנו מלווים את כל התהליך מהתכנון ועד לביצוע בפועל, הקמה מרהיבה, תפעול שוטף, פירוק והובלה.  קביעת נהלי התערוכה, ותקשורת שוטפת עם הנציגים הם חלק מהשירות של אולטרה. הניסיון הרב בשילוב עם החשיבה המקורית, הקשרים הנכונים עם כל הגורמים ותכלול האירוע בפועל נותנים ללקוחות שלנו ראש שקט, נראות בולטת ותערוכה עוצרת נשימה.

שקופית קודמת
שקופית הבאה

תפריט נגישות